درباره ما


صنایع حرارتی سیسان در سال ۱۳۵8 با کسب  مجوز از اداره کل صنایع سنگین استان کرمانشاه تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید مخازن و لوازم تاسیسات حرارتی آغاز نمود. 

از همان ابتدای فعالیت، هدف مدیران این واحد ارائه محصولاتی با کیفیت بالا بوده که رضایت مشتریان محترم این محصولات طی چهل و یک سال تولید، شاهدی صادق در اثبات کیفیت و کارایی محصولات صنایع حرارتی سیسان است.

 صنایع حرارتی سیسان در سال ۱۳۷۲ تولید دیگ‌های فولادی بخار، آب‌داغ و آب‌گرم را آغاز نمود و با تلاش در جهت منطبق نمودن محصولات خود با استاندارد ملی، موفق به اخذ نشان استاندارد ملی شماره ۴۲۳۱ برای تولید دیگ‌های بخار و آب‌داغ و استاندارد ملی شماره ۷۹۱۱  برای تولید دیگ‌های آب‌گرم گردید.

مجموعه صنایع حرارتی سیسان همواره خود را در قبال کیفیت محصولات تولیدی مسئول می‌داند و با نظارت دقیق و مداوم در همه مراحل ساخت و همچنین انجام آزمون‌های کیفی، سعی در بالا بردن کیفیت محصولات خود را دارد.

 

 برخی از محصولاتی که صنایع حرارتی سیسان در حال حاضر تولید می‌کند عبارتند از : دیگ بخار، دیگ آب‌داغ، دیگ آب‌گرم، فیلتر شنی، سختی‌گیر رزینی، مخزن کویل‌دار و دوجداره، مبدل حرارتی، مخزن ذخیره آب و سوخت و مخازن استیل و سایر تجهیزات و ملزومات سیستم‌های حرارت مرکزی و صنعتی.